Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe.

Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe. W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

Jak to działa ?
Program "pod klucz" krok po kroku

Wybór programu "wykończeniowego"

Podpisanie umowy

Projektowanie i wybór materiałów

Praca budowlane

Odbiór kluczy

Dekoracje wnętrza i sesja foto

Zalety prorgamu pod klucz

Oszczędność czasu

Projekty wykonawcze i wizualizacje

Sprawdzone materiały wykończeniowe

Niezawdona ekipa budowlana

2-letnia gwarancja

Oszczędność 15% VAT-u

Kompleksowa i przejrzysta oferta

Gwarantowany termin realizacji prac

Wybierz program
dopasowany do twoich potrzeb

Ceny pakietów dotyczą mieszkań powyżej 45m2. W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu koszt wyceniany jest indywidualnie.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Justyna Grodzka

Justyna Grodzka Doradca klienta / Architekt wnętrz
+48 533 325 858
jgrodzka@deerdesing.pl

Edyta Romanowska
Doradca klienta / Architekt wnętrz
+48 533 331 471
eromanowska@deerdesing.pl

Mariola Kulesza
Doradca klienta / Architekt wnętrz
+48 533 331 379
mkulesza@deerdesing.pl

×